CFT NOVÉ ZÁMKY

Našim cieľom je organizovanie športových podujatí a vzdelávanie ľudí v cvičebných metódach, podporovať ich zdravý životný štýl ako aj rozvíjať ich pohybové schopnosti a viesť ich k lepšiemu fyzickému i psychickému zdraviu.

CFT Nové Zámky

ZAINO TRAVEL

Naša cestovná kancelária sa dlhodobo zameriava na organizáciu cyklozájazdov po celej Európe. S nadšením spájame spoznávanie Európy z perspektívy dvojkolesového tátoša s príjemným športovým relaxom.
Zažite s nami neopakovateľnú cyklopartiu, ktorá zdieľa nadšenie pre spoznávanie nových neobjavených miest, jazdu na bicykli, fotenie, ako aj vychutnávanie si miestnych gastrošpecialít. Sami uvidíte, že zo sedla bicykla je krajina a jej obyvatelia ich návštevníkom akosi bližšie a dokážete vidieť a zažiť viac ako by ste čakali počas tradičného poznávacieho zájazdu.

Zaino Travel

OBEC ZEMNÉ

Na okraji Žitného ostrova, na ľavej strane rieky Váh, 32 km od Komárna, leží obec Zemné. Podľa administratívneho členenia patrí obec do Nitrianskeho kraja a Novozámockého okresu. V listinách, pochádzajúcich z roku 1113 sa obec spomína pod menom Gúg v jej pôvodnej polohe, asi 8 km východnejšie od terajšieho zemepisného miesta.

Obec Zemné

TECTUM NOVUM

Tectum Novum znamená nielen po latinsky „novú strechu“, meno odráža aj filozofiu našej spoločnosti. Sme progresívna, neustále sa rozvíjajúca a obnovujúca rodinná firma orientovaná na jasné riešenia.
Od nášho vzniku v roku 1995 sa zaoberáme projektovaním, výrobou a montážou strešných konštrukcií. Pracujeme v súlade s požiadavkami našich zákazníkov, za garantované ceny a termíny.
Naša odbornosť a proklientsky prístup zaisťuje predvídateľnosť a transparentnosť celého procesu projektovania a výstavby.

Tectum Novum

ZEMNET

Spoločnosť ZemNet s.r.o. bola založená v roku 2006 so zámerom poskytovať kvalitné poradenské služby v oblasti informačných technológii pre malé a stredné spoločnosti na západnom Slovensku. Tento smer sa do dnešného dňa udržal a zároveň sa rozšíril o rad iných oblastí ako vývoj intranetových aplikácií, správa sietí, vzdialená podpora a iné. Jej korene siahajú až do roku 2002, kedy Viktor Szőke, ako samostatný živnostník, neskôr zakladateľ spoločnosti začal profesionálne venovať IT oblasti.

ZemNet

ROCK BIKE

Sme predajňa bicyklov značiek CRUSSIS, MERIDA, GIANT, VEDORA, ROCK MACHINE, LIBERTY,….. Okrem toho poskytujeme našim zákazníkom poradenstvo, záručný a pozáručný servis bicyklov. U nás nájdete cyklodoplnky, prilby, oblečenie, batohy a okuliare. Pohodlne môžete nakupovať aj na našom e-shope.

Rock Bike

ELIM ELEKTRO

Sme rodinná firma zameraná na predaj elektroinštalačného materiálu, svietidiel a lustrov. Svoje služby ponúkame v Nových Zámkoch a širokom okolí od roku 1992.
Ponúkame široký sortiment produktov s ktorým Vám náš personál ochotne poradí. Veľkú časť ponúkaných produktov držíme skladom. Radi pre Vás vypracujeme aj cenové ponuky podľa Vašich požiadaviek a potrieb.

Elim Elektro

ORGECO

Spoločnosť ORGECO spol. s r.o. je súkromná slovenská strojárska spoločnosť bez zahraničnej kapitálovej účasti, ktorá vznikla v roku 1993. Sídli v Nových Zámkoch v Nitrianskom kraji.
Vyrábame súčiastky a strojárske komponenty na základe dodanej výkresovej dokumentácie.

ORGECO

AUTOŠKOLA TYMY

Sme autoškola s dlhoročnými skúsenosťami od roku 1991 a viac než tisíckou spokojných zákazníkov. Kurzami Vás radi prevedú dvaja inštruktori – Tibor Štrba a Peter Štrba, vo vlastnej učebni, na autocvičisku a na vozidlách značky Hyundai i20.
Okrem kurzov pre nových uchádzačov o vodičské oprávnenie poskytujeme i kondičné jazdy a doškoľovacie kurzy na skupinu B.

Autoškola Tymy

GTC.PRESS

Ponúka komplexné riešenia v oblasti reklamy, tlače, web stránok až po spravovanie sociálnych sieti podľa požiadaviek klienta…

GTC.PRESS

BRINGA

Srdečne vás čakáme v našej predajni, kde okrem bicyklov predávame aj súčiastky na BABETTY, na PIONIERA, na SIMSONA, na rotovátory ROBI, DIAMOND, PA50-80, malotraktory AGZAT, VARI, TERA.

Bringa

ESSOX

Naša firma bola založená v roku 2013. Sme špecialisti na predaj rybárskych potrieb pre rôzne segmenty zákazníkov. Vyberie si u nás každý a hlavne za rozumné ceny. Už nemusíte chodiť do preplnených obchodov, u nás môžete nakupovať na našom e-shope aj v kľude z pohodlia Vášho domova. Pri objednávke nad 80,00 € je doprava zadarmo.

Esox